Deň otvorených dverí

26. 02. 2016 | Aktuality

Vo štvrtok 25.02.2016 naša škola opäť otvorila svoje dvere žiakom okolitých základných škôl.  Naše pozvanie prijalo  140 žiakov, ktorí spolu s nami strávili príjemné dopoludnie.  Naši žiaci si pod vedením učiteľov pripravili prezentácie toho, čo sa v škole učia a tiež predviedli svoje vlastné práce a výrobky. Obohatením tohto dňa nielen pre našich hostí, ale aj pre celú našu školu bola návšteva člena Predstavenstva Asociácii spoločenstva IT priemyslu – ASIT Slavomíra Terezku a pána Romana Bomboša moderátora  z RTVS.

Podľa vyjadrenia  žiakov zo základných škôl sa im  na našej škole páčilo, za čo patrí vďaka všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na jeho organizácii.

Ďalšie fotky nájdete na : https://www.zonerama.com/Link/Account/84248

najnovšie články