Traja reprezentanti, tri pódiové umiestnenia

26. 03. 2024 | Nezaradené

Vzdelávanie je cesta, ktorá otvára dvere k novým príležitostiam a osvetľuje cestu k úspechu. Pre troch vynikajúcich žiakov našej školy to bola pravda, ktorá sa nedá poprieť, keď sa pred nedávnom zúčastnili celoštátneho kola súťaže Zenit

Našu školu reprezentoval Vratko Hajdučík v kategórii Elektronika, Timotej Ilko v kategórií Grafik a Peter Zaťko v kategórií Webdeveloper. Počas troch náročných dní súperili s najlepšími žiakmi z celého Slovenska vo svojich kategóriách. Ich cesta k úspechu v súťaži Zenit nebola ľahká. Vyžadovala si nekonečné hodiny tvrdej práce, oddanosti a nadšenia.

Vďaka svojmu talentu a vedomostiam si z celoštátneho kola Zenit odniesol Peter Zaťko 3. miesto v kategórií Webdeveloper. Timotej Ilko 2. miesto v kategórií Grafik. A  Vratko Hajdučík s úžasným 1.miestom v kategórii Elektronika.

 

Na našich reprezentantov sme hrdí, a prajeme im ešte mnoho úspechov ako na súťažiach tak aj mimo nich.

najnovšie články