Súťaž „Beh na Javor“

17. 06. 2024 | Nezaradené

V piatok 14.06.2024 sa naši žiaci zúčastnili behu do kopca s názvom beh na Javor, ktorý pozostával z 5 km vzdialenosti a viac ako 400m prevýšenia. Až osem našich žiakov málo záujem reprezentovať školu na tomto podujatí, kde títo naši športovci vyšli zo svojej komfortnej zóny a siahli si na dno svojich síl. Všetci naši žiaci sa umiestnili do 22. miesta zo 44 pretekárov. V najlepšej desiatke sa umiestnil Martin z 1.A na peknom 8. mieste a najviac potešil Adam z 2.E, ktorý sa umiestnil na krásnom 2. mieste s časom 30 minút a 16 sekúnd. Žiakom patrí veľké uznanie a poďakovanie za odvedenú snahu a vzorné reprezentovanie našej školy. Zúčastnení žiaci: Adam Kliment, Martin Miklušak, Ondrej Hušla, Patrik Murcin, Milan Kovaľ, Viliam Šutty, Jozef Bugaj, Tomáš Šogor.

najnovšie články