Inovatívne streDnutie 2.0

04. 12. 2023 | Nezaradené

Dňa 29.11.2023 sme sa s Mládežníckym parlamentom našej školy zúčastnili tématickej diskusie s názvom Inovatívne streDnutie 2.0 pre odborné a priemyselné školy v ŽSK, ktoré organizovala Sekcia pre mládež Žilinského samosprávneho kraja na SPŠ stavebnej v Žiline. Na stretnutí naši žiaci odprezentovali školu v UPGRADE verzii - ako to funguje na našej škole, žiaci dostali zadanie vybrať si jednu alebo viac tém podľa koncepcie NA1Vlne a nájsť inovácie, ktorým sa škola venuje v danej oblasti. Taktiež mali rozmýšľať o možných ďalších inováciách, kde by sa škola mohla posunúť z pohľadu žiakov. Následne ich prezentáciu ohodnotila odborná porota na neformálnej úrovni. Stretnutia sa spolu sa nami zúčastili aj SPŠ stavebná Žilina, SOŠ elektrotechnická LIptovský Hrádok, SPŠ informačných technológií Kysucké Nové mesto, SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto, SOŠ technická Čadca. Všetkých zúčastneným žiakom veľké ďakujem.

najnovšie články