Vždy môžeme urobiť viac!

13. 11. 2018 | Aktuality

Časopis GesTo vydáva už 2. vydanie II. ročníka, a to hlavne vďaka vám. Chcem vám v mene šéfredaktora a celého redakčného tímu poďakovať za ohlasy a hodnotenia minulého čísla časopisu. Je to utvrdenie, že si svoju prácu robíme dobre a máme silu isť dopredu a dať zo seba ešte viac. A o to nám ide – dať zo seba viac a veriť, že je stále niečo, čo dokážeme zlepšiť a posunúť na nový level. A preto pevne dúfame, že sa nám to v novom čísle, ktoré je už v predaji, podarilo. Strany časopisov patria hlavne našim žiakom, ktorí boli úspešní v mnohých súťažiach a výstavách: “Oravienka to dala”; “Prax – škola života” – projekt Erasmus plus, “Olympijský deň”; “Mladý tvorca 2018”; “Za hranice” – festival jediný svojho druhu na Orave a iné. Dozvieš sa v ňom o jednom z prvých priekopníkov v detektívnej fikcii, budeš mať možnosť zistiť, ako sa nám darilo na súťaži Štúrovo pero. Máme pre teba pripravený rozhovor s fotografom našej žiakom Filipom Kubicom, alebo Gregorom Bartošom, naším športovcom, či sa budeš môcť cez rozhovor s majiteľom firmy MTS dozvedieť viac o jej fungovaní. Ponúkame vám aj rôzne recenzie filmových noviniek či vyjadrenie žiakov pomocou poézie a prózy… Novinkou je anketa Najobľúbenejší učiteľ. Práve vy žiaci ste rozhodli, kto je vaším najobľúbenejším učiteľom. Súčasťou časopisu je aj žolík, ktorý môžeš použiť v prípade ústneho skúšania. Aaaaa, aby som nezabudol, nezabudnite si časopis aj kúpiť, a tak aj ty prispeješ k tomu, aby bolo v ďalšom čísle znova o niečo viac. Ďakujeme.

 

najnovšie články