Výsledkové listiny SIP

02. 03. 2015 | Aktuality

Krajské kolo Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií  na počítači

V štvrtok 12. februára 2015 sme v našej škole privítali účastníkov 49. ročníka krajského kola Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači. 

34 žiakov z 13 stredných škôl Žilinského kraja si zmeralo sily v troch súťažných disciplínach:

  1. písanie na počítači
  2. úprava textu na počítači
  3. wordprocessing

Našu školu reprezentovali 4 žiaci v dvoch súťažných disciplínach. Najlepšie z nich sa darilo Dominikovi Bednárovi, žiakovi IV. C triedy, ktorý  v disciplíne písanie na počítači získal veľmi pekné 4. miesto.

Víťazom v  jednotlivých disciplínach a Dominikovi Bednárovi srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom súťažení!

Štvrtok nebol iba súťažným dňom, pretože sme pre súťažiacich pripravili aj zaujímavý program. Vďaka ústretovosti a spolupráci s vedením mesta Tvrdošín súťažiaci v  rámci voľného času  navštívili drevený gotický kostolík v Tvrdošíne, ktorý je zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, ďalej mali možnosť pozrieť si moderné umenie v ART GALÉRII Schűrger a zastavili sa aj pri pamätníku Tri zápalky.

V priebehu súťažného dňa k nám zavítala aj Ing. Trauerová z odboru školstva Okresného úradu v Žiline, aby povzbudila súťažiacich, pozdravila všetkých účastníkov a presvedčila sa, ako naša škola zvládla úlohu realizátora tohto podujatia.

Veríme, že účastníci súťaže si okrem získaných zaslúžených cien  odniesli aj príjemné zážitky.

 

Výsledková listina – Žilinský kraj …

Výsledková listina 10 min. …

Výsledková listina korektúry …

 

 

http://oravalive.sk/2015/02/16/sutaz-ziakov-strednych-skol-v-spracovani-informacii-na-pocitaci/

 

najnovšie články