Okresné kolo v basketbale

08. 12. 2017 | Aktuality

 

Dňa 06. 12. 2017 sa družstvo našej školy v basketbale zúčastnilo majstrovstiev okresu v Trstenej. Už iba dve školy v tvrdošínskom okrese dokážu postaviť basketbalový tím, voľakedy ich bolo päť, a tak o majstrovi okresu rozhodol zápas medzi SŠ Tvrdošín a GMH Trstená. Toto ťažké stretnutie korektne odpískal domáci učiteľ Mgr. Pavol Palčo. Vo veľmi vyrovnanom zápase sa nakoniec rozhodlo v poslednej štvrtine, keď sa SŠ Tvrdošín po pekných útokoch, športovému šťastiu v posledných minútach bodovo vzdialila svojmu súperovi, ktorému sa už v posledných sekundách nepodarilo vyrovnať. Zápas skončil 35 : 33 pre Tvrdošín, ktorý postupuje do regionálneho kola. Najlepší strelec nášho tímu Anton Bystričan 4.E 16 bodov.   GRATULUJEME!

najnovšie články