Krajské kolo súťaže v SIP

08. 03. 2016 | Aktuality

Výsledková listina …

Krajské kolo Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači, ktoré organizovala naša škola sa konalo síce vo februári, no na výsledky v tretej súťažnej disciplíne – profesionálne spracovanie textu – Wordprocessing sme si museli trochu počkať. Oprava a zostavenie výsledkovej listiny súťažných prác bola, aj vzhľadom na ich počet, časovo náročnejšia, ale už aj v tejto disciplíne  poznáme víťaza. Stal sa ním Tibor Grísa z OA v Dolnom Kubíne. 

Z našej školy vo wordprocessingu súťažili traja študenti, najlepšie umiestnenie dosiahol Denis Žuffa zo IV. F triedy, ktorý skončil na veľmi peknom 7. mieste.

Víťazovi srdečne blahoželáme a želáme mu ako aj všetkým súťažiacim veľa úspechov v ďalšom súťažení!

najnovšie články