Florbal – okresné kolo

11. 11. 2013 | Aktuality

Okresné kolo vo florbale študentov stredných škôl organizovalo CVČ Trstená  v telocvični  GMH v Trstenej.

Z piatich stredných škôl okresu Tvrdošín sa turnaja zúčastnili družstvo domáceho GMH Trstená, SŠ Nižná a trojlístok dopĺňalo družstvo našej Spojenej školy Tvrdošín.

Turnaj otvorilo naše družstvo SŠ Tvrdošín s domácim GMH Trstená. Domácich dopredu hnali spolužiaci, ale dobrý vplyv to malo aj na našich chlapcov.  Ujali sme sa vedenia, súper dotiahol a tak to išlo až  do záverečného klaksónu.   Konečný  ukazovateľ stavu sa zastavil na skóre 4 : 4 . Aj priebeh zápasu vystihol vyrovnanosť oboch družstiev.

Druhý zápas odohrali SŠ Nižná proti GMH Trstená. Tiež to bol vyrovnaný zápas zo šťastným koncom pre SŠ Nižná so stavom 2 : 1.

V treťom zápase nastúpili  SŠ Tvrdošín proti SŠ Nižná.  Podľa odohratého zápasu SŠ Nižná s GMH Trstená  sa opäť  čakal vyrovnaný zápas. Po prvom polčase sme viedli 2 : 1.  V druhom polčase sme hrali správne takticky a navyše sme využívali chyby  súpera s konečným rezultátom 6 : 3 pre chlapcov našej SŠ Tvrdošín.

Konečné poradie družstiev:

1 miesto SŠ Tvrdošín

2. miesto SŠ Nižná

3. miesto GMH Trstená

Na regionálne kolo sme postúpili  a 14. novembra budeme bojovať o postupové  miesto na krajské kolo.

Našu školu reprezentovali : Kiš Jakub, Reguly Tomáš, Hujo  Erik, Šangala Martin, Kristian Reguly, Matúš Vnenčák, Filip Kuráň

fotka k župnej lige_sm

 

najnovšie články