Deň otvorených dverí

08. 11. 2018 | Aktuality

Dňa 8.novembra 2018 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí.

Už po mnohýkrát sme otvorili dvere našej školy pre všetkých tých, čo majú záujem o štúdium techniky, programovania, počítačových sietí, elektrotechniky, či mechatroniky. Dnes túto možnosť využilo 110 žiakov okolitých základných škôl a spolu s nimi aj ich rodičia. Vďaka tejto návšteve mohli na vlastné oči spoznať, čo všetko dokážu žiaci našej školy, akých má naša škola šikovných učiteľov, aké materiálno –  technické vybavenie využívame na vyučovacích hodinách a súčasne oboznámiť sa s možnosťami mimoškolských aktivít.

Prínosom nášho dňa otvorených dverí bola zaujímavá prezentácia študentov a vyučujúcich zo Žilinskej univerzity, zástupcov  IT klastra – spoločnosti, ktoré pôsobia v oblasti informačných a komunikačných technológií v Žilinskom kraji a úspešnej firmy MTS z Krivej.

najnovšie články