Dekanátne kolo Biblickej olympiády

10. 03. 2016 | Aktuality

 

Dňa 10. marca 2016 sme sa zúčastnili dekanátneho kola Biblickej olympiády v Katolíckom dome v Námestove. Našu školu reprezentovali víťazi školského kola: Patrícia Kolčáková z II. AO, Lucia Miklušáková z II. AO a Jozef  Balcerčík z III. E, ktorí vytvorili jeden tím. V piatich súťažných disciplínach boli preverované vedomosti súťažiacich z biblických kníh Prvá kniha Samuelova a Evanjelium podľa Lukáša. Naši žiaci obsadili pekné 2. miesto z piatich zúčastnených stredných škôl z okresov Tvrdošín  a Námestovo. Postupujú do diecézneho kola, ktoré sa uskutoční 13. apríla 2016 na Spišskej Kapitule. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy. Nech prečítané Božie slovo prinesie bohatú úrodu v ich životoch. Bohu vďaka!

najnovšie články