
24. 09. 2019 | Aktuality

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska organizovala 20. septembra 2019 opäť verejnú zbierku v uliciach slovenských miest. Zapojili sme sa aj my prostredníctvom členov Žiackej školskej rady. Vyzbierali sme 205 Eur. Všetci, ktorí prispeli, si môžu povedať: POMOHLI SME DOBREJ VECI. Ďakujeme ☺



