
05. 05. 2016 | Aktuality
Žiaci školského internátu ukázali, že vedia svoj voľný čas darovať tým, ktorí to potrebujú.
28. apríla 2016 sa stretli v telocvični SŠ s chlapcami z CSS Tvrdošín, aby spoločne strávili príjemné športové popoludnie. Hlavným organizátorom akcie bol žiak Marek Bajči.





