ZENIT – krajské kolo

Súťaž ZENIT v sebe skrýva Zručnosť – Elán –Nápaditosť – Iniciatívu – Tvorivosť a je určená pre tvorivých žiakov stredných škôl, ktorí majú záujem sa realizovať nielen  vo vede a technike. Krajské kolá súťaže ZENIT prebiehali minulý týždeň v Kysuckom Novom Meste a v Liptovskom Hrádku. Naši žiaci výborne reprezentovali seba aj našu školu a dosiahli výborné umiestnenie. 

V kategórii Grafik   Adrián Maslák  (5. mieste), Daniel Klimek (6. mieste)

V kategórii Webdeveloper  Timotej Leginus (2. miesto), Matej Srogoň (5. miesto)

Zenit v programovaní    kategória A  Matej Srogoň  (6. miesto), Matúš Šikyňa (10. miesto

kategória B    Patrik Rýdzik (9. miesto), Michal Kuhejda (10. miesto)

V zenite z elektroniky nás reprezentovali Dominik Kovalík, Martin Rusnák a Vratko Hajdučík (1. miesto)  a postupuje na celoslovenské kolo.